sobota, 30 marca 2013

Rozdział 38 "Powrót do normalności"            Włożyłam do szafy ostatnią rzecz z walizki, po czym wypuściłam z ulgą powietrze. Wypakowywanie się wyczerpało wszelkie moje siły. Zamknęłam szafę, po czym odwróciłam się i rzuciłam na miękkie łóżko, które odbiło mnie lekko do góry.
Chciałam odpocząć, chociaż przez chwilę. Niedawno wróciłam z zajęć u Travisa, które wykończyły mnie jak jeszcze nigdy. Nie czułam własnego ciała. To był jeden z tych dni, które najchętniej przeleżałabym w łóżku, pod ciepłym kocem z kawą i dobrą książką w ręku. Oczywiście, nie mogłam sobie pozwolić na taki luksus. Nie, kiedy mieszkałam z czterema chłopakami.
Jeden z nich, Louis, zachowywał się ostatnio inaczej. Już nie bronił tak zaciekle Harry’ ego, a nawet starał się nieco usprawiedliwiać Zayna.
Nie sprzyjało to dobrej atmosferze, czego przykładem była kłótnia dzisiejszego popołudnia.
-Gadałeś z Zaynem beze mnie?! –wściekłość Harry’ ego była ogromna.
-Przepraszam, ale nie miałem wyjścia. –odparł spokojnie Louis, krzyżując ręce.
-Umówiliśmy się, przecież! –choć chłopak starał się tego nie okazywać, widać było, że czuje się zraniony.
-Musisz się nieco uspokoić, zanim się z nim spotkasz. Harry, przecież ty byś go zabił.
-No i dobrze!
-Nie, wcale nie. –Louis pokręcił głową. –Zayn wciąż należy do One Direction, czy ci się to podoba, czy nie.
-Przyłożyłeś mu chociaż raz?
-Nawet dwa.
Harry uśmiechnął się, zadowolony. Ja z kolei odwróciłam wzrok, mając mieszane uczucia. Nie chciałam, by ktokolwiek krzywdził Zayna, mimo wszystko. Po za tym, był teraz zupełnie sam, a wszystko to przeze mnie.
            Westchnęłam, przeprosiłam Harry’ego i Louisa, po czym poszłam na górę.
By oderwać myśli od bieżących spraw, chwyciłam aktualnie czytaną przeze mnie książkę i pogrążyłam się w lekturze.

~~Perrie~~
            Miałam obawy co do fioletowego koloru włosów, jednak widząc siebie w lustrze, wszystkie moje wcześniejsze zmartwienia wydały się śmieszne. W nowym kolorze było mi do twarzy, wyglądałam oryginalniej. Jako blondynka niczym się nie wyróżniałam, a teraz przyciągałam uwagę. Razem z koleżankami z zespołu Little Mix zostałyśmy nominowane do nagrody Grammy, więc od kilku dni przygotowywałyśmy nie tylko nasz występ, ale i same siebie.
            Moją głowę nie zaprzątała jednak sama ceremonia, ale fakt, że miałam spotkać tam Zayna. Mój ex-chłopak nie odzywał się do mnie już od dłuższego czasu i nic nie zapowiadało na to, by to się zmieniło. Jak więc zachowamy się, spotykając się twarzą w twarz?
Myślałam, że to ja jestem problemem. Okazało się jednak, że Zayn zwyczajnie znalazł sobie inną dziewczynę. Gdy dowiedziałam się o kogo chodzi, nie wiedziałam jak zareagować. Za nic nie spodziewałam się, że będzie to… Megg.
Urocza, śliczna Megg, dziewczyna Harry’ego. Lubiłam ją, ufałam jej. O zdradzie poinformowała mnie Danielle, która pewnego wieczora zadzwoniła do mnie i z pełnym współczucia głosem wyjaśniła całą sytuację.
Niewinna, adorowana przez wszystkich Megg; Miałam ochotę zniszczyć tą sukę. Nie było słów, które oddawałyby siłę nienawiści, jaką ją darzyłam. Okazało się, że nie tylko ja żywię do niej takie uczucia.
-Rozumiem cię doskonale. –powiedziała Danielle, odwiedzając mnie pewnego razu w hotelu. –Ja pierwsza ją przecież przejrzałam. Jeśli chcesz, pomogę ci zamienić jej życie w piekło.
Zgodziłam się bez wahania. Danielle mnie rozumiała i w dodatku chodziła z Megg na zajęcia taneczne. Miała możliwość zrobienia poważnych szkód, a ja nie pragnęłam niczego innego.
            Zapłaciłam mojemu fryzjerowi, który, jak zwykle, wykonał wspaniałą robotę. Wyszłam na ulicę i wolnym krokiem ruszyłam do mojego auta. Ludzie obracali się za mną, dzieci wytykały palcami moje włosy. Uśmiechnęłam się do siebie; Cel osiągnięty. Za dwa dni, na rozdaniu Grammy, kamery na pewno mnie pokażą, a wtedy cały świat zobaczy moją przemianę.
Zaczęłam się zastanawiać co Zayn o mnie pomyśli. Czy mu się spodobam? Czy kiedykolwiek mu się w ogóle podobałam? Teraz, kiedy Megg wróciła do Harry’ego, Zayn znowu był wolny. Być może miałam szansę, by do niego wrócić. Pytanie brzmiało, czy w ogóle tego chciałam? Zranił mnie, wykorzystał, nie potraktował tak, jak zasługiwałam. Sposób w jaki ze mną zerwał wciąż śnił mi się w najgorszych koszmarach. Nie byłabym w stanie zliczyć nocy, które spędziłam płacząc w poduszkę. Nie ma gorszego bólu od bólu złamanego serca. Jesy, Leigh-Anne i Jade próbowały mi pomóc, ale dopiero Danielle pomogła mi stanąć na nogi. Zdaje się, że wizja zemsty na dziewczynie, która rozbiła twój związek, jest silniejsza niż cokolwiek innego.
            Gdy stałam na czerwonym świetle, moja komórka zaczęła wibrować. Rzuciłam okiem na wyświetlacz. To była Danielle, spoglądająca na mnie ze zdjęcia z błyskiem w oku.
-Halo? –zaśpiewałam, odbierając.
-Hej, Edwards. –odparła Danielle, jak zwykle zwracając się do mnie po nazwisku. –Mam nadzieję, że masz teraz czas, by się spotkać?
Zerknęłam na samochodowy zegarek i zabębniłam palcami w kierownicę.
-Jakąś godzinę. –powiedziałam. –O osiemnastej mam próbę do Grammy z dziewczynami.
-Wystarczy. Zdaje się, że właśnie opracowałam idealny plan zniszczenia Megg.

~~Megg~~
            Rozległo się pukanie do drzwi i chwilę później do pokoju wszedł Harry.
-Można? –zapytał, wsadzając ręce w kieszenie.
-Jasne. –odparłam, uśmiechając się i zatrzaskując książkę.
Chłopak swobodnym krokiem podszedł do łóżka i usiadł na jego brzegu. Miał na sobie beżowe spodnie i czarną koszulkę, która podkreślała jego męską, umięśnioną sylwetkę. Podbrzusze zacisnęło mi się mocno, więc szybko skierowałam swoje myśli na inny tor. Kwiatki. Myśl o kwiatkach, Megg.
-Jak tam idą przygotowania do wielkiego występu? –zapytał Harry, a ja z ulgą podjęłam temat.
-Bardzo dobrze. –odparłam. –Skończyliśmy już nasz układ i teraz w kółko go wałkujemy.
-Przypomnij mi, kiedy są te mistrzostwa?
-Za miesiąc. –powiedziałam i natychmiast się spięłam. Oczekiwanie i presja nałożona  nie tylko przez Travisa, ale i Marcina Nowakowskiego, który wybrał mnie spośród setki tancerzy i wysłał do Londynu, stawały się nie do zniesienia.
-Megg, w porządku? –zatroskany głos Harry’ego sprowadził mnie z powrotem na ziemię.
-Mam ogromną tremę sceniczną. –wyznałam. –Nie mam najmniejszego pojęcia jak się zachowam podczas występu. Tam będą tysiące osób, Harry.
Na moją skórę wstąpiły dreszcze. Starałam się nie myśleć o tym wszystkim, ale mistrzostwa zbliżały się wielkimi krokami. Nasz układ taneczny był skończony, ale wcale nie czułam się spokojniej.
-Hej. –Harry uśmiechnął się lekko i ujął mnie za dłoń. –Wszystko będzie dobrze. Dasz radę.
-Nie, nie dam. –spanikowana, nerwowo przełknęłam ślinę.
-Też na początku się bałem. A teraz? Występuję przed milionami.
-Nawet nie wiesz jak ja cię za to podziwiam.
-Posłuchaj, nie masz powodów do zmartwień. Ja przyjdę na twój występ i usiądę blisko sceny. Umówimy się tak, że będziesz patrzeć tylko na mnie, przez cały czas. Będzie zupełnie tak, jakbyś tańczyła dla mnie, jakby nikogo innego nie było.
Napięcie powoli zaczynało mnie opuszczać. Tak, to był dobry pomysł.
-Okej. –uśmiechnęłam się, patrząc w jego oczy. –To na pewno pomoże.
Mój kochany Harry; Zawsze wie co powiedzieć, bym poczuła się bezpiecznie i spokojnie.
Między nami zapanowała cisza, ta konkretna cisza. Doskonale wiedziałam co zapowiadała.
            Najpierw powoli się do siebie zbliżyliśmy. Ciepło wpłynęło mi na twarz, do nosa dostał się doskonale znany mi zapach chłopaka. Poczułam też charakterystyczne uciskanie w brzuchu, nieustannie towarzyszące takim chwilom.
Harry delikatnie musnął moje usta. Zamknęłam oczy i bezwiednie przysunęłam się do niego bliżej. Chłopak pogłębił pocałunek, jednocześnie kładąc dłoń na mojej tali.
Było tak, jakbyśmy całowali się po raz pierwszy; nieśmiało, ostrożnie, z wahaniem.
Brakowało mi tego, o czym dało znać moje szybko bijące serce. Wplotłam dłoń we włosy Harry’ego i całkowicie poddałam się tej chwili. Całował mnie z początku słodko , z uczuciem i tęsknotą. Z każdą następną sekundą jednak, pocałunek stawał się namiętniejszy, gorętszy. Nasze języki spotkały się, a ja jęknęłam.
Harry objął mnie mocniej i jednym ruchem pchnął na łóżko. Ręce podparł po obu stronach mojej głowy i spojrzał na mnie w taki sposób, że aż zadrżałam z rozkoszą. Czarne źrenice miał rozszerzone, usta rozchylone. Och. To był widok przeznaczony wyłącznie dla mnie. Przesunęłam palcami po jego przedramieniu, ramieniu, a potem barku. Harry dociskał swoje ciało do mojego, gdy mnie całował. Nie wiedziałam, czy robił to specjalnie, czy nieumyślnie; W każdym razie, bez wątpienia na mnie działało.
            Namiętność, która między nami wybuchła, zaczynała przypominać naszą dawną namiętność. I pomimo czasu, który upłynął, między nami wciąż było tak jak kiedyś. Myśl ta niesamowicie podniosła mnie na duchu.
-Megg. –mruknął Harry, odrywając się ode mnie.
Otworzyłam oczy i zaczerpnęłam oddechu.
-Tak? –zapytałam cicho.
-Pójdziesz ze mną na rozdanie Grammy?
Nie takiego pytania się spodziewałam. Parsknęłam śmiechem, rozluźniając trochę atmosferę między nami.
-Skąd ci się to teraz wzięło? –chciałam wiedzieć.
-A tak mi wpadło do głowy. –chłopak wzruszył ramionami. –To jak, pójdziesz? Jako moja dziewczyna?
Spojrzał na mnie uważnie. To pytanie miało drugie dno. On właśnie… pytał mnie o chodzenie. Chciał wiedzieć, czy jesteśmy parą.
-Oczywiście. –odparłam i uśmiechnęłam się lekko. –A kiedy jest to całe rozdanie?
-Pojutrze.
-Och. –poczułam, że żołądek wiąże mi się w supeł. –A kto tam jeszcze będzie?
-Co masz na myśli? –zapytał Harry, śmiejąc się.
-Będzie tam… Justin Bieber? –wyszeptałam, jakbym bała się, że ktoś podsłucha.
-No raczej. –odparł chłopak, teraz już śmiejąc się na całego.
-A Adele? Rihanna?
Byłam jednocześnie przerażona i podekscytowana, że nadarzy się możliwość spotkania najpopularniejszych gwiazd współczesnej muzyki. Nigdy nawet o tym nie marzyłam, bo wiedziałam, że to zbyt nierealne marzenie. A tymczasem teraz było ono na wyciągnięcie ręki.
-O Mój Boże. –zakryłam dłonią usta i podniosłam się do pozycji siedzącej. –I ty chcesz mnie tam zabrać? Możesz mnie w ogóle tam zabrać? Przecież ja jestem nikim… Jak ja się ubiorę? Co ja będę tam robić?  
Typowo dla mnie, zaczęłam panikować.
-Megg, uspokój się. –powiedział Harry, nie mogąc jednak opanować uśmiechu, cisnącego mu się na usta. –Wystarczy, że będziesz sobą. Usiądziesz obok mnie, obejrzysz nasz występ, porozmawiasz z miłymi ludźmi i tyle. I nigdy, przenigdy nie myśl, że jesteś nikim.
Kończąc zdanie, był już poważny. Schylił się i pocałował mnie, żeby przypieczętować wartość swoich słów. Uśmiechnęłam się i kiwnęłam głową.
            Postanowiliśmy z Harrym, że wyjdziemy na krótki spacer, bo zbyt mnie nosiło, bym mogła wytrzymać w jednym miejscu. Świeże powietrze i ruch sprawiły, że uspokoiłam się i wyciszyłam.
-Tylko nie zostawiaj mnie ani na chwilę. –zastrzegłam, gdy wędrowaliśmy chodnikiem przed siebie. Trzymaliśmy się za ręce, co było wspaniałym uczuciem. –Oczywiście, oprócz momentu, w którym będziecie występować i…
Przerwałam w połowie zdania, gdy zdałam sobie z czegoś sprawę. Harry miał wystąpić na rozdaniu Grammy. Harry i… reszta zespołu. Całe One Direction miało dać występ, a więc Zayn również. Miałam się z nim spotkać, twarzą w twarz. A w dodatku miałam tam przyjść jako dziewczyna Harry’ego. Radość uszła ze mnie jak powietrze z przekłutego balonu. To nie skończy się dobrze.
Stanęliśmy pod lampą, która co chwila mrugała. Gwiazda One Direction chwyciła mnie za ręce, przy okazji je ogrzewając.
-Nie zostawię cię. –obiecał Harry i spojrzał na mnie intensywnie. –Będziesz tam ze mną, bezpieczna.
Uśmiechnęłam się i przybliżyłam do mojego chłopaka. Znowu mogłam go tak nazywać, co napawało mnie radością i szczęściem.
Harry nachylił się i pocałował mnie z uczuciem, nieśpiesznie. Westchnęłam i poddałam się tej chwili. 
***

 Hej!
Przepraszam, że musieliście tyle czekać.
Przyznam się wam, że oprócz natłoku nauki w szkole, nie najlepiej było z weną.
Na szczęście mam już świetny pomysł na następny rozdział, więc mam nadzieję, że pisanie go pójdzie mi szybciej:)
Dziękuję za wasze komentarze, pytania na asku i ciągłe popędzanie mnie.
Jesteście ogromną motywacją! 

http://ask.fm/AntMegg

xoxo

47 komentarzy:

 1. Fajny blog *.* Zapraszam na mojego bloga o Nelly i One Direction . Jesli ci sie spodoba licze ze go zaobserwujesz i zostawisz komentarz .http://i-know-than-he-is-the-only-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestes swietna . Czekalam na to. A czy dalabys rade z rozdzialem mniej wiecej do piatku . :-) ? Czekam na nasteepny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do piątku raczej nie... Będę potrzebowała weekendu, by coś napisać :)
   xoxo

   Usuń
  2. Aha :D Spoko , tylko błagam coś dlugiego ! *.* Zacznę czytać od początku (chyba z 7 raz xD) Tak mnie to zafascynowalo .. jesteś nieziemska . Oby było jak najwięcej tych rozdziałów . :)

   Usuń
 3. Nie pamiętam, czy zdarzyło mi się już komentować Twoje arcydzieło. Rzadko trafiam na aż tak idealnie skomponowaną akcję, tutaj zwyczajnie połykam słowa wzrokiem, jesteś niemożliwa. Już od jakiegoś czasu czekam na kolejne rozdziały i buzia mi się śmieje i cieszy, gdy widzę kolejny. To, co ze mną robisz czasem jest nie do ogarnięcia umysłem ;) Wiedz, że jestem Twoją fanką. Uwielbiam Cię i życzę powodzenia. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę doczekać się nexta. Życze weny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wrażenie że z każdym rozdziałem piszesz jeszcze ciekawiej, a ja się jeszcze bardziej wciągam *-*.
  Mam nadzieję że Zayn pogodzi się z resztą a Megg zostanie już na zawsze z Harrym, oni są tacy słodcy!
  Pisz jak najszybciej kolejny rozdział, tak się wciągnęłam, że nie wierzyłam że to już koniec :c.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny!♥ Boże świetny.No cóż mogę więcej powiedzieć?Jesteś boska..

  Zapraszam do siebie ---> http://nicole-and-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekałam no i się doczekałam!! :D Rozdział jak zwykle świetny, świetny i jeszcze raz świetny ♥ Myślałam, że będzie scenka z +18 no ale się myliłam :D Czekam na następny ;) Proszę Cię dodaj go jak naszybciej i życzę dużo, dużo weny ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Awww, KOCHAM CIĘ <3
  Tyle czekałam na ten rozdział, kiedy wreszcie go dodałaś, myślałam, że eksploduję z radości <3
  Nie mogę się doczekać kolejnego, proooszę, dodaj go jak najszybciej <3
  Pozdrawiam cię, dziękuję za rozdział i życzę weny :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Och co ta Pezz wymyśliła z Dan?! -.- Znowy trzymasz nas w niepewności :D
  Genialnie jak zwykle :) Też chciałabym mieć taki talent :D Może się zamienimy ;)
  Czekam na next xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Haha jeju jakbyś widziała moją minę kiedy przeczytałam o diabolicznej wizjii panny Edwards na temat zmienienia życia Megg w piekło... Haha mój wyraz twarzy musił być przekomiczny. Nigdy nie wpadłabym na tak świetny pomysł! Uwielbiam tą dziewczynę ale taki wątek jest genialny. Jak zwykle kibicuję Stylesowi (to się nie zmieniło xd), potrzebuję namiastki Larrego i chyba tyle do mojego szczęścia :D Rozdział jest super i cieszę się że masz już pomysł na następny!
  Pozdrawiam, Beata.

  OdpowiedzUsuń
 11. W końcu się doczekałam :) uśmiech na twarzy mialam ,gdy zobaczyłam nowy rozdział :P dziękuję ci niezmiernie :D jest na prawdę ciekawy. Wciąga i pozostawia w niepewności. Pozdrawiam.:]

  OdpowiedzUsuń
 12. o matko, czekałam na ten rozdział z niecierpliwością. za każdym razem strasznie mnie zaskakujesz i na początku było znakomicie, a teraz jest jeszcze lepiej.
  domyślam się, że na rozdaniu Grammy będzie jakaś zadyma, bo w końcu Zayn tam będzie i Megg z Harrym... Boże, jestem uzależniona od tego bloga, tak niesamowicie piszesz.. W dodatku masz naprawdę genialne pomysły, jesteś moją bohaterką normalnie. :) co jeszcze mogę powiedzieć? czekam na następny, więc pisz szybciutko.

  zapraszam na moje opowiadanie -> http://friends-lovers-haters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. fajowy czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. o boze az nie moge sie doczekac kolejnego bo bedzie spotkanie harrego i zayna wiec moze byc ciekawei i nawet nie wiesz jak zaskoczył mnie fragment z perspektywy perrie az sie boje co ona i danielle mogły wymyslic

  OdpowiedzUsuń
 16. po prostu świetny rozdział:P w końcu się go doczekałam ♥
  świetnie że Megg wróciła do Harrego :)
  już nie mogę doczekać się reakcji Zayna gdy dowie się Megg wróciła do Harrego :)
  martwię się o Megg , jestem ciekawa co wymyśliła Danielle z Perrie ?
  mam nadzieję że następny będzie szybciej :*
  życzę dużo weny i wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 17. świetny blog ♥
  poczyta ktoś mojego bloga w miedzy czasie
  http://fifthyharmony-and-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. jejkuuu , mam nadzieję że w następnym rozdaniu się wiele wydarzy. Z Zaynem oczywiście! <3 wciąż mu kibicuje! :D kurdeee no :< niech oni będą razem :D! pisz szybko póki jeszcze jest wolne od szkoły,ejjj :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak zobaczyłam że dodałaś kolejny rozdział jak się darłam aż matka przybiegła sprawdzić czy wszystko ze mną O.K.

  OdpowiedzUsuń
 20. Powiem ci, że osobiście nienawidzę takiej popieprzonej sytuacji, jaką stworzyłaś. Oczywiście rozumiem, że to po to, żeby dowalić czytelnikom (hell yeah, udało ci się konkretnie o_O) i być może sama masz nieźle nawalone w głowie (pozdro xD), że po prostu lubisz takie klimaty, ale tak naprawdę, to zrobiłaś mi sieczkę z mózgu i bądź z siebie dumna, bo ostatnio mi się to nie zdarza za często. To jest moje pierwsze opowiadanie o 1D, które czytam i wyobrażałam sobie to raczej w stylu "cześć, jestem Iza, mam 13 lat i kocham się w Harrym i pieprzyć tę Taylor-jak-jej-tam! Zuooo, zuooo! Akysz, kocham cię HAZZA! *Q*". Mmmm... no. Mniej więcej jakoś tak. Z racji tego, że mam naprawdę schizy na punkcie czytania, szukałam czegoś odpowiedniego i elo, znalazłam! Jestem wręcz zaszokowana, że mi się to udało, nie ujmując oczywiście fankom 1D. Wydaje mi się, że to trochę w stylu fanek JB. Dobra, nieważne, bo mnie pogrążą xD
  Tak czy siak... Pochłonęłabym wszystko w ciągu jednego dnia, gdyby nie to, że Megg przespała się z Zaynem i mnie szlag trafił, delikatnie ujmując. Ale tak szczerze powiedziawszy, poczułam się lepiej, że przedstawiłaś ich dokładnie tak, jak ja ich widzę. Emm... Wybacz, że piszę dość chaotycznie, ale moja obecna sytuacja nie do końca pozwala mi na spójne zapisywanie tego, co mi się dzieje pod czachą. Nieważne.
  Chciałam tylko powiedzieć, że naprawdę cię cenię jako pisarkę. I tak naprawdę, dzięki tobie nagle do mnie dotarło jak ważne są szczegóły, które omijałam, nie chcąc się brudzić w trywialnych sprawach. I to wszystko u ciebie wygląda tak... lekko. Mimo wszystko się zrelaksowałam, bo naprawdę dawno nie czytałam czegoś tak dobrego. Nie musiałam się martwić o błędy, o to, czy ktoś coś dobrze opisał, czy dialogi nie będą banalne.... wszystko jest tak perfekcyjnie wyważone, że aż mi radośnie z tego tytułu xD
  I kurde. Nienawidzę fluffu, a tutaj, gdy to czytałam, było mi naprawdę fenomenalnie z tych cholernym fluffem. Idź ty xD Psujesz mi mózg xD
  Więc dodaję sobie ciebie do blogów (taaaak, chciałabym zobaczyć miny dziewoi, które czytają opowiadanie o TH, a w linkach widzą blog o 1D *facepalm*) i czekam na kolejny rozdział, amen xD

  OdpowiedzUsuń
 21. Czemuuu taki krotki ? :(

  OdpowiedzUsuń
 22. Jezu już się boję co Danielle i Perrie mogą zrobić Megg. Ale słodko że Harry ją poprosił aby z nim poszła. Muszę coś wyznać , czytam twoje opowiadanie od jakis 3 dni. Tak swięta a jak przy komputerze :p Zakochałam się w twoim opowiadaniu. Ta cała sytuacja Zayn, Harry . Dla mnie najlepsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytałam :)
  Pozdrawiam <3

  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Co taki krótki:( Pisz, pisz, weny życzę!!! I dodawaj je częściej. proooooooszę!!! Świetny, jak zawsze, tylko żeby Perrie nie zrobiła nic złego Megg! I zmieniam podpis: Roksana Malik = Ziallka Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Genialny, ale... dlaczego Megg jest z Harry`m, a nie z Zayn`em?

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ej, nooo! Czytałam to opowiadanie między innymi dlatego, że myślałam, iż Megg będzie z Zayn`em, a tu chuj... Weź zrób żeby M była z Z, a nie z Harry`m, prooooooooooooooooszę :)

  ~ ZiallForever

  OdpowiedzUsuń
 27. Supr kocham ten blog.Czekam nie cierpliwie na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 28. kocham ten blog tak jak cb superrrrrrrrrrrrrrr...

  OdpowiedzUsuń
 29. Megg ma być z Harrym a nie Zaynem <3 Co wy gadacie:D

  OdpowiedzUsuń
 30. Kocham to opowiadanie. Szczerze, to myślałam, że znowu trafiłam na "słodziutkiego", nie przemyślanego bloga, w którym już w pierwszym rozdziale główna bohaterka wie, że kocha któregoś z chłopaków. A tu takie miłe rozczarowanie. Pochłonęłam w dzień. Oczy bolą, ale warto było. Najbardziej lubię chyba Twoje opisy scen erotycznych. Kiedy je czytam, to potrafię sobie wszystko wyobrazić, aż ściska mnie w brzuchu. Jedyne do czego chciałam się przyczepić, to pare momentów, w tych właśnie scenach. Kiedy opisywałaś ściąganie ubrań itd. Ja już nakręcona, z wielkim zainteresowaniem czytam dalej, a Ty nagle, że "ściągnęliśmy skarpetki". I cały czar prysł. Wiem, że to głupie czepiać się SKARPET, ale to jest tak nieerotyczna część garderoby, że aż mi się coś robi. A Ty ją tu wplotłaś. Jako czytelniczka stwierdziłam, że mogę się do tego przyczepić. Ale ogólnie rzecz ujmując, jestem zachwycona tym opowiadaniem, Twoimi umiejętnościami pisarskimi i całą ogólną kompozycją.(najlepszy i tak jest obrazek główny, padłam jak zobaczyłam xD)Trzymaj się i wstawiaj następny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha, okej! Od teraz ani słowa o skarpetkach.
   I dziękuję za miłe słowa ;)
   xoxo

   Usuń
 31. No właśnie: Megg od zawsze miała być z Harrym! Od początku kibicowałam Hazzie, tylko raz zdarzyło mi się w niego zwątpić ;D Cudowny rozdział! Jak każde poprzednie ;) Szkoda, że taki króciutki... Aaaa! Cieszee się, że Megg idzie z Hazzą na rozdanie nagród Grammy! Uuuu, Zayn też tam będzie... Ciekawość mnie zżera co dalej wymyślisz! Ale po tobie można spodziewać się jedynie czegoś zajebiście wyrąbanego w kosmos! :D Jesteś cudowna!

  Pozdrawiam, Nialler <3
  +Zapraszam na http://niallerxx3.blogspot.com/ gdzie pojawił się drugi rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
 32. ekstra :-) Ale prosimy o częstsze posty

  OdpowiedzUsuń
 33. Jeden z Najlepszych Blogów jakie czytam *-*
  pisz,pisz,pisz
  Zapraszam do Mnie: http://naszeopowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Dziewczyno, zrobiłaś mi tym opowiadaniem wodę z mózgu !! Zajebisty. Jeden z najlepszych blogów :) Cieszę się jak głupia, że Harry jest z Megg i życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Przez twoje opo zupełnie inaczj spojrzałam na chłopaków z 1D. Masakiera:) Kładziesz na glebe tym opowiadaniem:) Oby tak dalej:D

  OdpowiedzUsuń
 36. Megg ! Kiedy nastepny .?? W niedziele .?? Nie moge sie doczekac .;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może, jak się wyrobię ;)

   Usuń
  2. I jak ? Dasz rade Dzisiaj wstawic .? <3

   Usuń
 37. Megg ma być z Harrym hehe <3

  OdpowiedzUsuń
 38. kocham już nie mogę doczekać się następnego :)
  zapraszam na mojego bloga:http://fifthharmony-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Taka romantyczna scena, pomiędzy Megg a Harrym, a tutaj nagle on wyjeżdża z Grammy XD

  OdpowiedzUsuń